Turvaline ja kiirgusvaba kodu

Teenused

Suure osa oma elust veedame me kodus ja oma kodu luues soovime me turvalist ja arengut toetavat keskkonda kõigile pereliikmetele.

Tänapäeval pakutakse väga palju erinevaid võimalusi sisustada kodune keskkond kõige moodsamate vahenditega, mis tegutsevad ja mõtlevad meie eest. Kuid iga “väike abiline” kiirgab elektro-mangetväljasid (lüh EMV), mis inimesele on nähtamatu ning mida me esmapilgul ei taju. Aastate jooksul on palju tähelepanu pööratud töökeskkonna ohutusele ja kontrollile, kuid koduse keskkonna ohutus on jäetud aga paljuski inimese enda kätesse ning siin kohal soovime meie ulatada Sulle abistava käe.

Teostame elektromagnetkiirguste mõõtmisi Sinu kodus ning aitame leida lahendused kiirguste vähendamiseks ja tervema kodu-keskkonna loomiseks. Alates mõõtmisest kuni tööde üleandmiseni tegelevad asjaga ühtses meeskonnas oma ala spetsialistid ning meie prioriteediks on personaalne koostöö kliendiga.

Teenuste ülevaade

Individuaalne lähenemine tagab efektiivse koostöö, et klient saaks vastavalt oma soovile ja võimalustele soovitud lahenduse.

Mõõtmised:

raadiosageduslikud kiirgused, elektriväli, magnetväli, saastelekter

Kiirguste lahendused:

varjestamine, sisetööd, katused, fassaadid

Elektritööd:

elektriinstallatsioon, kaabeldus, projekt, audit

Täislahendus:

"võtmed kätte" kontseptsioon