Meeskond

Meist

Kennet Liiv

Elektritööde projektijuht / mõõtmised

Pikaajaline elektritööde kogemus erinevates elektripaigaldistes: naftaplatvormid, laevad, tööstushooned, uute eramute ehitus ja vanade renoveerimine.

Oman B-klassi pädevustunnistust, mis annab õiguse teostada käidu ja elektritöid madalpingelistes elektri-paigaldistes kuni 1000-volti vahelduvvoolu või kuni 1500-voldise nimipingega alalisvoolu elektripaigaldises.

Oman 12-aastast elektritööde kogemust järgnevates elektripaigaldistes: naftaplatvormid, laevad, tööstushooned, uute eramute ehitus ja vanade renoveerimine. 

Oskan kasutada vastavaid seadmeid, töövõtteid ning lahendusi, et ehitada eramu võimalikult kiirgusvabaks või elimineerida olemasolevad tehislikud kiirgused. Ma hindan personaalset koostööd kliendiga, läbipaistvust ja koostööd lahenduste väljatöötamisel.

Olen läbinud Gigahertz Solutions koolituse „Hoch- & Niederfrequenz: Messtechnik & Schutzlösungen“.

Martin Mihkelson

Byggmaster tegevjuht / ehitustööd

Pikaajaline kogemus eramajade ehitusel, pakkudes kliendile nii “võtmed kätte” ehitus-teenust kui ka osalist ehitust (vundamendid, katused, elektritööd)

Byggmaster on pikaajalise ehituskogemusega ettevõtte ning oleme teostanud puitkarkassmajade, elementmajade ja kivimajade ehitust nii Eestis, Soomes, Rootsis, kui ka Norras.

Omame suurt kogemustepagasit eramajade ehitusel, pakkudes kliendile nii “võtmed kätte” ehitusteenust, kui ka osalist ehitust (vundamendid, katused, elektritööd, torutööd). Meil on professionaalne meeskond ja väljakujunenud koostööpartnerite võrgustik, mis võimaldab meil pakkuda kvaliteetset teenust oma klientidele.

Viimased 7 aastat oleme teinud koostööd Eesti ühe suurima eramajade arendaja Bluesky OÜ´ga ning lisaks sellele on meil Soomes tütarettevõte, mis töötab ehituse valdkonnas.